CARSYSTEM KRĀSOŠANAS PALĪGMATERIĀLI

 

 

 

 

 

 

CARSYSTEM ir Vosschemie GmbH zīmols. Mēs izplatām produktus profesionālas apdares materiālu jomā kopš 1994. gada, kad Vosschemie GmbH radīja CARSYSTEM zīmolu. Vosschemie GmbH nodarbojās ar poliestera pildošo savienojumu un materiālu attīstīšanu virsbūves remontam. Vosschemie GmbH bija aizsācējs un standartu noteicējs poliestera pildošo savienojumu ražošanā.


Gadu gaitā, CARSYSTEM ir kļuvis plaši pazīstams zīmols, kas izplata savu produkciju visā pasaulē. CARSYSTEM ir vadošais zīmols krāsošanas palīgmateriālu jomā.
Šodien, CARSYSTEM atbilst visām kvalitātes prasībām visaugstākajā līmenī ar savu produkcijas klāstu, kas ir vairāk nekā 1500 produkti un produktu sistēmas.


Mēs paši ražojam visus mūsu pildošos materiālus un caurspīdīgās lakas profesionālai transportlīdzekļu krāsošanai ar mums pašiem piederošajām ražošanas iekārtām aptuveni divus gadus.


VOSSCHEMIE un tās zīmola CARSYSTEM mītne atrodas pilsētā Uetersen netālu no Hamburgas Vācija. Šodien CARSYSTEM produkti tiek izplatīti ne tikai Eiropā, bet arī Austrālijā, Amerikā, Āfrikā un Āzijā.