3M virsmas tīrīšanas produkti

 

 

 


 

 

3M™ Clean & Strip™ porainie diski

  

Lieliska alternatīva stiepļu birstei biezu rūsu, krāsas, blīvējumu un virsmas pārklājumu likvidēšanai. Izveido gludu un vienmērīgu apdari. Lielāka elastība sniedz iespēju apstrādāt grūti pieejamas vietas. Diski neaizsērē un saglabā efektivitāti.  

 


 

 

3M™ Clean & Strip™ XT purpura porainie diski


3M purpura porainie diski ir lielisks līdzeklis biezas rūsas, špakteles, vecas krāsas un citu virsmas pārklājumu likvidēšanai. Atšķirībā no stieples birstes tas neatdala stieples šķiedras un rada gludu un vienmērīgu apdari vienlaikus nesamazinot tērauda biezumu. Pateicoties diska elastībai, ir iespējams apstrādāt grūti pieejamas vietas. Diski neaizsērē un saglabājas efektīvi arī lielas noslodzes gadījumā. Purpura poraino disku saistviela nodrošina diska izturību un ilgmūžību, arī apstrādājot asas malas.


 

 

 


 

3M™ Clean & Strip™ XT purpura disks - ar šķiedras pamatni

 

Clean & Strip XT purpura porainais disks ir paredzēts izmantošanai uz leņķa slīpmašīnas šķiedras pamatnes pēdas. Panes lielus pagriezienus un spēj apstrādāt gludas virsmas īpaši ātri.

 

 

 

  

3M Clean & Strip GP zilais porainais disks
 

3M zilais porainais disks ir elastīgāka versija par purpura poraino disku, kas ir paredzēts sarežģītu un grūti pieejamu virsmu (piemēram, profilu un stūru) apstrādei. Viegli atpazīstams, pateicoties zilajai krāsai. Neaizsērē. Tas ir efektīvs disks, kas rada vienmērīgu virsmas apdari pirms špaktelēšanas darbiem.


 

 

 


 

3M Clean & Strip Spindel

Clean & Strip Spindel porainajiem diskiem, kas ir pieejama ar 6 un 8 mm vārpstu.