3M līmes un plastikāta labošanas materiāli

 

 

3M inovatīvi risinājumi automašīnu un plastikāta remontdarbiem. Dažādas līmes un pārklājmateriāli nodrošina augsti kvalitatīvu un ilglaicīgu rezultātu, pasargājot no rūsēšanas, akmens skrāpējumiem un trokšņa. Izmanto kopā ar 3M aplikatoriem un ieteicamajos remontdarbu procesos.
Struktūras var izbūvēt, labot un saistīt tā, lai rezultāts būtu pēc iespējas līdzīgs oriģinālam.

 

Automašīnas virsbūves līme ir alternatīva metode metināšanai virsbūves paneļu uzstādīšanā, ietaupot laiku, uzlabojot kvalitāti un piedāvājot drošāku darba veikšanas iespēju.

 

 

 

 

3M mīksto plastmasu remonta materiāli

3M FPRM mīksto plastmasu remontēšanas viela ir divkomponentu epoksīda līme, ko izmanto lielākās daļas plastmasas daļu remontēšanai mūsdienu automašīnām. Tā ir elastīga un viegli slīpējama. Lai atvieglotu mērīšanu un jaukšanu, to ražo divās tūbiņās (A&B).

 

- Viegli lietojama.

- Netek un neizpil.

 

 


 

 

3M poliolefīns saķeres uzlabošanai 

Plastikāta grunts ir radīta lietošanai kopā ar FPRM plastmasas līmi polipropilēna un etilēnpropilēna iekšējo un ārējo detaļu remontam, kuru marķējums parasti ir PP, EP, TPO vai  EPDM.

 

 

 

3M "superātri" cietējoša plastmasas līme

 

3M "superātri" cietējoša plastmasas līme ir divu komponentu poliuretāna līme, kas ir piemērota remontdarbiem, jaunai izbūvei, jaunas formas piešķiršanai un saistīšanai ar visa veida plastmasu. Var ātri uzstādīt un noslīpēt un arī pārkrāsot. Slīpēšanai jāizmanto 04903 kontūrlapa.

 

 

 

 

 

 

 

3M virsbūves līme

Moderna divu komponentu līmes patrona maināmu virsbūves paneļu stiprināšanai. Blīvē un līmē vienlaikus gan tēraudu, gan alumīniju, gan SMC plastmasas. Samazina metināšanai nepieciešamo laiku, pasargā no korozijas un izveido lielisku saķeri ar dažādām pamatvirsmām. Iesakām izmantot kopā ar 3M™ 08117 manuālo pistoli vai 3M 09930 pneimopistoli.
 

- Vienkārša grūti pieejamu detaļu piestiprināšana.

- Vienmērīgas virsmas saķeres nodrošināšana.

- Sildot, iespējama žūšanas paātrināšana.

- Līmē tēraudu, alumīniju, SMC plastmasu.
 

Neizmanotjiet virsbūves nesošajās detaļās!

 

 


 

 

3M struktūras līme

Divkomponentu struktūras līme ir astoņas reizes stiprāka par poliuretāna līmi. Piemērota paneļu un durvju pārklājumu līmēšanai. Iepakota  37,5 ml dubulttūbiņās.
 

- Ātri žūst.

- Uzgalis nodrošina pareizo maisīšanas attiecību un neļauj līmei notecēt.

- Viegla pistole, kam nav nepieciešama kopšana.

 

 

 

 

 

 

3M plastmasas remonta plāksteris

Ātrs risinājums plaisu un caurumu labošanai uz plastikāta spārniem, bez nepieciešamības aizvietot to oriģinālo daļu. Sagatavojiet virsmu, uzklājiet līmlenti uz plaisas aizmugurējās daļas un viegli  ar FPRM vai Flexible Plastic Filler plastmasas špakteles palīdzību izveidojiet priekšējo virsmu.