3M produkti automašīnām

 

 

 

3M visā pasaulē ir pazīstams ar tā kvalitatīvajiem un inovatīvajiem produktiem un sistēmām, kas padara automašīnas virsbūves remontdarbus ātrākus, ērtākus un efektīvākus visos remontdarbu posmos, nodrošinot nevainojamu darba rezultātu.

3M plašajā augstas kvalitātes produktu klāstā ir abrazīvi, lentes, līmes un īpašie materiāli dažādiem virsbūves remontdarbiem. Produktu klāstā ietilpst arī personīgie aizsarglīdzekļi un krāsošanas kameras sienu aizsargmateriāli.

 

 


 

3M slīpēšanas diski

 

Jaunie Hookit Purple+, Hookit 225P un Trizact slīpēšanas diski padarīs slīpēšanu apbrīnojami vienkāršu.
Lasīt vairāk

 


 

3M slīpēšanas loksnes
 

Hookit Purple+ un Scotsh-Brite inovatīvās slīpēšanas loksnes nodrošina efektīvu darba procesu un samazina materiālu izdevumus.
Lasīt vairāk

 

 

 

 

Virsmas tīrīšanas līdzekļi

 

Scotch & Strip porainie diski un Scotch-Brite radiālie saru diski dažādu virsmu efektīvai tīrīšanai.
Lasīt vairāk

 

 

 

Roloc produkti
 

Roloc  diski dažādiem slīpēšanas un apdares darbiem.
Lasīt vairāk

 

 


Pulēšana 

Perfect-it III krāsu labošanas  un pulēšanas sistēma, kas piedāvā pilnu risinājumu klāstu krāsas bojājumu likvidēšanai no automašīnu krāsu virsmas. Sistēma ir lieliski piemērota ikvienai pamatnes virsmai.
Lasīt vairāk

 

 

 


 

Lentes un pārklājumi

 

 

Kvalitatīvas lente dažādiem automašīnu virsbūves darbiem. Īpašas sistēmas krāsošanas kameru virsmu aizsardzībai no putekļiem, netīrumiem un krāsu šļakstiem.
Lasīt vairāk

 

 

 

Plastikāta detaļu remonts un līmes

 

Dažādas līmes un pārklāšanas materiāli automašīnu un plastikāta detaļu remontdarbiem, nodrošinot augstu kvalitāti un ilglaicīgu rezultātu.
Lasīt vairāk

 

 PPS  krāsu sagatavošanas sistēma

 

PPS krāsu jaukšanas sistēma  - viss nepieciešamais krāsu jaukšanai, sagatavei un grunts, bāzes krāsu un laku uzklāšanai gan lielākām, gan mazākām virsmām.
Lasīt vairāk

 

 

  

Autošpakteles


 

Dynamic Mixing sistēma -  modernas virsbūves špakteles, optimāls materiāla patēriņš, viegla slīpēšana, nekādu gaisa burbuļu špakteles maisījumā, nevainojams rezultāts.
Lasīt vairāk

 

 

  

Individuālie aizsarglīdzekļi


 

Viss nepieciešamai drošam darbam - vienreiz un atkārtoti lietojamie respiratori, aizsargbrilles, ērtas austiņas izmantošanai dažādu trokšņa līmeņu vidē, ērts krāsotāju apģērbs no elpojoša materiāla un metināšanas maska.
Lasīt vairāk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Car Care

 3M Car Care automašīnas apkopes produktu sērija atjauno un saglabā apdari ar salona spīdumu. Produktu sērijā ietilpst: autošampūns, skrāpējumu pēdu likvidēšana, apdares viela, ātrās iedarbības putas, disku un riepu tīrīšanas līdzeklis, riepu atjaunotājs, ādas un vinila atjaunošanas līdzeklis, stikla tīrīšanas līdzeklis, plastikāta atjaunotājs un pulētājs, priekšējo lukturu atjaunošanas komplekts, mikrošķiedru drāniņas.