STANDOX TEHNISKĀS MĀCĪBAS


 

KVALITĀTES ATSLĒGA


 

Standox tehniskās mācības ietver profesionālas automašīnu krāsotāju un meistaru mācības visaugstākajā līmenī visā pasaulē. 
Vairāk nekā 40  Standox Information Center  mācību centru visa pasaulē piedāvā plašu mācību programmu klāstu, lai palīdzētu Jums vienmēr būt informētiem par tehniskajām izmaiņām tirgū un būt vēl sekmīgākiem darbā.

 

 
 

 

 

 

MĀCĪBAS STANDOX MĀCĪBU CENTRĀ


Auto krāsotājus mācām jau kopš 1997. gada.  2011. gadā pabeidzām mūsu jauno, pilnībā modernizēto automašīnu krāsotāju un automašīnu virsbūves tehniķu mācību centru - Benefit Partner Froup Training Center Igaunijā.

 

Mācību centrā ir izveidota kompleksa auto krāsotāju un virsbūves tehniķu darbnīca ar visām nepieciešamajām iekārtām, kā arī mācību klase līdz pat 10 cilvēku lielai grupai, kurā organizējam "atvērto durvju" dienas un mācības meistariem, darbnīcu vadītājiem un apdrošināšanas ekspertiem.

 

Papildu informāciju par mācību centru un tajā notiekošajām mācībām meklējiet šeit:

BENEFIT TRAINING CENTER

 


 


 
 

MĀCĪBAS STANDOX MĀCĪBU CENTRĀ ZVIEDRIJĀ UN STANDOX CENTRĀ VĀCIJĀ

 

Saviem sadarbības partneriem organizējam īpašas profesionālas mācības Zviedrijas mācību centrā, vai Vācijas Standox Center mācību centrā.

Tas ir mūsu mācību visaugstākais līmenis, un šeit profesionāli krāsotāji var dalīties pieredzē un saņemt padomus no labākajiem pasniedzējiem Eiropā savā nozarē.

Tehniskās mācības – mācības, kurās profesionāli auto krāsotāji dalās pieredzē un sniedz padomus profesionāliem auto krāsotājiem.  
 
Standox mācību pamatprogrammas:

  • pareiza Standox auto krāsu sistēmas izmantošana;
  • pamatkurss par STANDOHYD auto krāsu uz ūdens bāzes;
  • SpotRepair korekciju tehnoloģijas izmantošana;
  • koloristikas semināri;
  • īpaši semināri – mācību koncepcija, kas ir īpaši izveidota automašīnu pārstāvniecību krāsotājiem atbilstoši automašīnu markām, trijslāņu "pearl" - krāsas un to izpludināšana utt.;
  • STANDOFLEET – kravas automašīnu krāsu sistēmas izmantošana.

 


 

 


 

 


 

 

MĀCĪBAS JŪSU DARBNĪCĀ


Ja tehnisku iemeslu dēļ mācību programmu nav iespējams īstenot tuvākajā Standox mācību centrā vai ja nepieciešams atbalsts Jūsu darbnīcā, varam piedāvāt īstenot tehnisko mācību programmu Jūsu telpās. Nepieciešamības gadījumā varam noorganizēt arī īpašas mācības par specifisku tehnoloģiju izmantošanu.