STANDOX KRĀSU SISTĒMAS VIEGLAJĀM AUTOMAŠĪNĀM

 

 

STANDOHYD BĀZES KRĀSA


Jūsu auto krāsošanas darbnīcas spožā nākotne

Standohyd ir bāzes krāsu sistēma uz ūdens bāzes, kas atbilst arī visstingrākajām Eiropas Savienības vides aizsardzības prasībām.

 

 

  

 

 

 

 

 

Standohyd ir daļa Standox Pro-Future produktu sistēmas ar zemu šķīdinātāja saturu. Standohyd auto krāsu kvalitāte ir ļoti pilnīga, un sarežģītos testos ir pierādīts, ka tā ir gan kā vienkārši lietojama krāsa, gan arī ļoti ekonomiska bāzes krāsu sistēma ar lielisku toņu saderību.
 

 • Lielisks klājums
  Pateicoties ļoti labam klājumam, Standohyd bāzes krāsa uz virsmas tiek uzklāta tikai vienā darba slānī, tai nav nepieciešama starpžāvēšana, un tādēļ būtiski samazinās auto krāsošanas darbnīcas materiālu un laika patēriņš.
   
 • Viegli sajaukt 
  Vienkārši pievienojiet nepieciešamo Standox WE demineralizētā ūdens daudzumu, ielejiet gatavo  maisījumu krāsu pistolē un varat sākt krāsot.
   
 • Ātri nožūst
  Pateicoties inovatīvajai tehnoloģijai, ir iespējama ātra krāsas virsmas nožūšana. Līdz ar to būtiski palielinās arī auto krāsošanas darbnīcas kapacitāte.
   
 • Precīza toņu saderība
  Standox jau gadiem ilgi ir bijusi pazīstama arī kā profesionāla auto krāsa ar vislabāko toņu saderību tirgū. Pateicoties ciešai sadarbībai ar automašīnu ražotājiem un visprasīgākajām koloristikas laboratorijām, tādu pašu kvalitāti ir ieguvusi arī Standohyd auto krāsu sistēma.
   
 • Nelieli krāsu trauciņi
  Mazāk izmantojamie auto krāsu komponenti ir pieejami  500 ml lielos traukos, kas nozīmē vēl mazāku ieguldījumu noliktavu krājumos un vēl mazākus auto krāsu pārpalikumus nekā iepriekš.
   

 
 

 


 

   

STANDOCRYL VOC AUTO KRĀSA


Solid krāsu toņiem Standox var piedāvāt jaunu Standocryl VOC virsmas autkrāsu sistēmu ar samazinātu šķīdinātāja saturu.
Tā ir lieliski piemērota ekonomiskai un videi nekaitīgai transportlīdzekļu krāsošanai ar solid auto krāsu.

 


 

   

MICROREPAIR


Gudrs risinājums ātrai 
nelielu bojājumu novēršanai


MicroRepair Standox ekonomiska tehnoloģija profesionāliem auto krāsotājiem ātrai nelielu virsmas bojājumu, piemēram, skrāpējumu, nelielu  iespiedumu un akmeņu izraisītu bojājumu likvidēšanai, ar minimāliem izdevumiem.

 

Kad jāizmanto MicroRepair?

Šeit darbojas pavisam vienkāršs likums – remontējamajai zonai ir jābūt mazākai par A4 papīra formātu. 

MicroRepair parasti sniedz lielisku rezultātu:

 • uz paneļu malām vai galiem;
 • nelielās zonās, kur ir daudz automašīna virsbūves elementu, kas vizuāli pārtrauc viendabīgu virsmu, piemēram, aizmugures lukturi, numuru zīmes, logu rāmji u.tml.;
 • zonās, kas atrodas durvju apakšējā daļā un uz sliekšņa kārbām;
 • amortizatoru galos.


Lai iegūtu papildu informāciju par MicroRepair tehnoloģiju, skatīt sadaļu STANDOFLASH UV SISTĒMA

 


 

 

                      
 


 

 

STANDOFLASH UV SISTĒMA


Īpaši ātra UV tehnoloģija


Inovatīvā Standoflash UV sistēma satur pilnīgi jaunu UV žāvēšanas tehnoloģiju un īpašu UV žāvējamu špakteli, grunti  un laku, kas palīdz būtiski samazināt gruntēšanai un lakošanai patērējamo darba laiku.
Tā ir lieliski piemērota izmantošanai gan īpašās auto detaļu remontēšanas darbnīcās, gan arī kā atsevišķa "ātrās līnijas" metode parastā auto krāsošanas darbnīcā.