Standox

 

STANDOX ir Eiropas vadošais auto krāsu sistēmu ražotājs ar galveno biroju Vupertālē (Wuppertal) Vācijā. Standox aprīko auto krāsošanas darbnīcas ar inovatīvām un videi nekaitīgām auto krāsu sistēmām visā pasaulē - vairāk nekā 80 valstīs. Standox princips ir izveidot ilgtermiņa partnerattiecības ar klientiem, piedāvājot  "Premium" kvalitātes produktu izvēli un ļoti augsta līmeņa praktisko atbalstu.

 
 

 


STANDOX auto krāsu sistēmas: STANDOBLUE - jauna bāzes krāsas sistēma, STANDOHYD - krāsas uz ūdens bāzes, STANDOCRYL VOC - virsmas krāsas un STANDOFLEET - kravas automašīnu krāsas. Ir atjaunota arī mūsu kravas mašīnām un rūpniecībai paredzētā īpaši noturīgā MULTIMIX - krāsu sistēma par izdevīgu cenu.
Ļoti svarīgu mūsu pakalpojumu daļu veido auto krāsotāju, skārdnieku un darbnīcu vadības mācību nodrošināšana un biznesa konsultācijas.


 

 

Tehniskā atzinība, kas saņemta no pasaules nozīmīgākajiem autoražotājiem, vislabāk raksturo Standox pozīciju autobūves nozarē, kurā to izvēlas kā partneri auto krāsu jomā. Standox preču zīme sniedz profesionālam auto krāsotājam drošības sajūtu un vienmēr nodrošina perfektu rezultātu.