STANDOX EXCLUSIVE LINE

 

 

1990. gadu vidū Standox pirmais tirgū ieviesa Exclusive Line auto krāsu sēriju, lai ierobežotajās produktu sērijās reklamētu vēl neredzētu efektu auto krāsu toņu idejas. Šī produktu līnija ir turpinājusi attīstīties, un četri pēdējie Exclusive Line krāsu toņi lieliski atspoguļo šābrīža modi īpašo krāsu pasaulē.


 

Exclusive Line individuāliem lietotājiem, autofaniem un prasīgiem klientiem piedāvā inovatīvas idejas ar profesionāli dizainētiem īpašo krāsu toņiem kopā ar tehnisko zinātību. Ja vēlaties uzzināt jaunus veidus un paņēmienus īpašo krāsu izmantošanai un hobija automašīnu dizaina krāsošanai vai, ja vienkārši vēlaties gūt iedvesmu, aplūkojiet vienu no mūsu Standothek grāmatu sērijas visinteresantākajiem izdevumiem  -Standothek “Paint and Design". Šeit atradīsiet grāmatu ar detalizētu darba procesa aprakstu un daudziem attēliem.
 
Standox Exclusive Line auto krāsas, ar kurām iepazīstinām jau kopš 2004. gada - Atlantis Blue, Miami Mint, Red Rocket un Blue Flame, jau ir videi nekaitīgas auto krāsas uz ūdens bāzes.

 

 

 


MIAMI MINT

"Some like it cool"


Kā vislabākais kokteilis karstā vasaras dienā  – svaigs un  vēss. 
Atkarībā no skatpunkta, Miami Mint noslēpumaini maina krāsojumu no gaiši zilganzaļiem toņiem caur smalki mirdzošu  tirkīzu, līdz beigās iegūst maigu, svaigu okeāna zilumu.
 
Pateicoties jaunajai tehnoloģijai – īpaši atstarojošam pigmentam, šis Exclusive Line auto krāsu tonis saglabā tā briljanta mirdzumu un mainīgo efektu pat tad, ja saule ir paslēpusies aiz mākoņiem. Miami Mint ir arī kārtējās Standox Exclusive Line sērijas īpašo uz ūdens bāzes esošo krāsu tonis, kas nenodara kaitējumu apkārtējai videi pat ne tik daudz, cik tradicionālās dizaina auto krāsas uz šķīdinātāja bāzes, taču vienlaikus nodrošina perfektu rezultātu!

 

   


ATLANTIS BLUE

Plūstoša ūdens iedvesmots krāsu tonis


Klusā jūras šalkoņa un tās maģiskā ietekme ir lieliski notverta jaunajā Exclusive Line sērijas krāsu tonī - Atlantis Blue.
 
Šī auto krāsu toņa nianses aizsākumi meklējami zilā okeāna dzelmēs, un tie atspoguļo dažādās jūras krāsas, sākot no tumši zila, gandrīz melna apakštoņa un cauri mirdzoši zaļai ūdens krāsai iegūstot spilgtu akvamarīna toni.
Tādējādi rodas ļoti interesants, pastāvīgi mainīgs efekts, un no automašīnas, kas ir nokrāsota ar Atlantis Blue krāsu, nevarēs novērst acis arī mākoņainā dienā.
 
Atlantis Blue bija pirmā Exclusive Line sērijas auto krāsa uz ūdens bāzes, kas nenodara kaitējumu apkārtējai videi pat ne tik daudz, cik tradicionālās dizaina krāsas uz šķīdinātāja bāzes, taču vienlaikus nodrošina perfektu rezultātu.

 

 

 


RED ROCKET

Sārtas uguņošanas krāsu tonis


Red Rocket uzrīko tās aplūkotājiem lielisku uguņošanu - gan pēc kārtas, gan vienlaikus pārsteidzot ar sarkaniem, zeltainiem un bronzas krāsas uzplaiksnījumiem.
 
Atkarībā no skatpunkta, tās unikālais īpašā efekta krāsas tonis mainās no oranža līdz degoši tumši sārtam, un visbeidzot atgādina rietošas saules skaisto mirdzumu vakara liedagā.

Pateicoties īpašajam atstarojošajam pigmentam, ar Red Rocket auto krāsu toni nokrāsota automašīna, traucoties garām, paliks atmiņā jebkuros laikapstākļos.

Arī šā īpašā efekta krāsa irStandohyd pamatkrāsaun tā sniedz tādu pašu videi nekaitīgu pieeju un lietošanas ērtību, kādu pieredzēsiet, izmantojot Standohyd materiālus savā auto krāsošanas darbnīcā katru dienu.

 

   


BLUE FLAME

Galvu reibinošs krāsu tonis


Mistisks krāsu efekts – vai tas vispār ir iespējams!? Auto Krāsa, kas sekundes simtdaļā no eleganta tumši zaļa toņa pārtop par aizraujošu un moderni zaļgani zeltainu toni – tas ir neticami skaists "Blue Flame" - visjaunākā Standox Exclusive Line sērijas krāsa.
 
Zilā efekta krāsa pilnībā attaisno tās ekskluzīvo nosaukumu. Atkarībā no tā, no kāda skatpunkta tuvojaties automašīnai, tā brīnumainā veidā no spoži zilas pārtop par tumšu, gandrīz melnu krāsu un pēc tam par negaidīti mirdzošu, tumši zaļu toni ar zeltainu apakštoņu uguņošanu. Ja gaisma mainās, mainās arī automašīnas būtība,  tikai šai auto krāsai piemītošajā mistiskajā un neparedzētajā veidā.

Jo ilgāk uz to skatīsieties, jo vairāk jaunu nianšu un negaidītu toņu izmaiņu atklāsiet!