Standothek “Perfect Color Management” krāsu vadības brošūra

Pateicoties mūsdienu neticami plašajai automašīnu krāsu izvēlei un tūkstošiem šo krāsu variantiem, automašīnu krāsotājiem pareizās krāsas ir īsts pārbaudījums. Tas, ka katru gadu lietošanā tiek pieņemts vēl vairāk nekā 1000 krāsu toņu, padara situāciju vēl sarežģītāku. Lai palīdzētu automašīnu krāsotājiem atrast precīzi piemērotu krāsu toni, Standox GmbH izveidoja jaunu Standothek brošūru  “Perfect Color Management”.

Brošūra sniedz daudz praktisku ieteikumu un padomu kompaktā un loģiskā veidā, sniedzot pārskatu pār to, kā rodas toņi, un iepazīstinot automašīnu krāsotājus ar pigmentiem, kā arī ar iemesliem, kādēļ konkrētai automašīnai bieži vien ir tik sarežģīti atrast pareizo toni. Tomēr galvenā uzmanība tiek pievērsta ātrai un efektīvai krāsu toņa piemērošanai, izmantojot jaunus digitālus instrumentus - Genius un Genius IQ spektrofotometrus. Jaunā brošūra arī vienkārši un loģiski paskaidro, kā atrast pareizo krāsu recepti un kā vajadzības gadījumā izmantot pludināšanas tehniku, lai sasniegtu pilnīgu krāsojuma un efekta saderību. 

 

 

Standothek brošūru sērija, ko Standox regulāri izdod jau kopš 1983. gada, ir paredzēta gan automašīnu krāsotājiem iesācējiem, gan arī profesionāļiem ar ilggadēju pieredzi. Sērijas galvenais mērķis ir sniegt nepieciešamās pamatzināšanas un praktiskus padomus, lai atvieglotu automašīnu krāsotāju darbu un padarītu to vienkāršāku un efektīvāku. Katra Standothek brošūra ir tā unikālā krājuma, ko dēvē par Standothek bibliotēku, daļa, kas paredzēts automašīnu krāsotājiem  nozares zināšanu papildināšana un ko regulāri papildinām. Jaunā brošūra “Perfect Color Management” ir pieejama vietējā Standox pārstāvniecībā. To var arī lejupielādēt kā pdf failu šeit   

 

***

 

Standox ir vadošais automašīnas krāsu sistēmu ražotājs Eiropā ar galveno biroju Vācijā, Vupertālē (Wuppertal). Standox piedāvā inovatīvas un videi nekaitīgas krāsu sistēmas vairāk nekā 80 valstīs. Standox pamatprincips ir izveidot ilgtermiņa attiecības ar klientiem, piedāvājot "Premium" kvalitātes produktu klāstu un ļoti augstvērtīgu praktisko atbalstu. Tehniskā atzinība no visiem galvenajiem pasaules automašīnu ražotājiem vislabāk raksturo Standox pozīciju kā vadošo krāsu partneri automašīnu nozarē. Standox preču zīme profesionālam automašīnu krāsotājam sniedz drošības sajūtu, vienmēr nodrošinot perfektu rezultātu.

 

Avots: www.standox.com

 

Tiešceļi