CAR-O-LINER VIRSBŪVES STIEPŠANAS STENDI


 

Car-O-Liner  Q42

 

Q42 ir izstrādāts optimizētai platformai un apvieno gan neliela, gan arī liela virsbūves stiepšanas stenda labākās īpašības. Pateicoties tam, ka automašīnu var ātri piestiprināt pie stenda, to var viegli fiksēt, lai veiktu automašīnas kosmētisko remontu, un jaudīgais 10T stienis kopā ar visu "lielā stenda“ armatūru ļauj veikt arī lielus strukturālus remontdarbus īsā laika posmā. Tas sniedz labāko cenas un kvalitātes attiecību un ātru investīciju atpelnīšanas iespēju.
 

  • Automašīnas ir iespējams izmērīt gan iefiksētas stiprinājumos, gan arī vienkārši uzripinātas uz rampas.
  • Smart stiprinājumi padara automašīnas fiksēšanu pie stenda vienkāršu un drošu.
  • Automātiskā sasvēršanas funkcija un maināma platuma un viegli noņemamas alumīnija uzbraukšanas rampas padara piekļūšanu zem automašīnas ļoti vienkāršu gan mērījumu, gan arī remontdarbu veikšanai.
  • 10T stienis ļauj Q42 novērst jebkuras avārijas sekas.

 

 

 

 

 

 

CAR-O-LINER BenchRack 5000 un 5500


BenchRack ir Car-O-Liner klāstā visjaudīgākais virsbūves stiepšanas stends, kas ir paredzēts vidēju un lielu avārijas seku novēršanai. Jaudīgais 4,2T pacēlājs ļauj veikt darbu gan uz džipiem, gan mikroautobusiem. Vienlaikus ir ērti veikt arī kosmētiskus remontdarbus. Revolucionārā sasvēršanas funkcija sniedz iespēju droši uz tā uzbraukt arī ar viszemāko automašīnu (piemēram, Lamborghini). Hidrauliskais pacēlājs kopā ar noņemamām uzbraukšanas rampām padara darba veikšanu un pieeju zem automašīnas īpašu vienkāršu. BenchRack ir virsbūves stiepšanas stends ir paredzēts tiem, kuri novērtē automašīnas ātras nostiprināšanas iespēju, remontēšanas ātrumu un darba ērtību, kā arī tiem klientiem, kuriem ir svarīga darba efektivitāte.

 

 

 

 

CAR-O-LINER SPEED

 

Universāls viegls virsbūves stends  un komplektēšanas pacēlājs "divi vienā"!

CAR-O-LINER SPEED ir lieliska un viegla skārdnieka komplektētāja darbavieta. Tas ir vienīgais stends, ko var izmantot gan pilnā augstumā (1800 mm) kā 2,5 tonnas smagu šķērveida pacēlāju, gan arī kā vieglu un vidēju avāriju gadījumā universālu stiepšanas stendu  visām automašīnas markām. Viegls virsbūves stends ar visātrāko automašīnas uzstādīšanu, taisni uzbraucams (zemākajā pozīcijā augstums tikai 100 mm!) vai iedziļināms grīdā. Ar pacēlājbalstu palīdzību automašīna tiek pacelta nepieciešamajā darba augstumā, kārbas stiprinājumi kopā ar balstiem ir ātri uzstādāmi, un regulējami augšup un lejup ar vienu uzgriežņu atslēgas piespiedienu. Pateicoties tam, automašīnas stendu var nofiksēt 5-7 minūšu laikā! Īpašs  5T vilktspējas stienis kopā novilkšanas bloku ir kustināms 180º sānu virzienā un uzstādāms gan uz stenda gala, gan sānos.