Car-O-Liner virsbūves remonta sistēmas


 

Zviedrijai varam būt pateicīgi par daudzām pasaulē labākajām lietām, un, ja jāpiemin tikai dažas, tās ir Volvo automašīnas, Sandviki darbarīki, Husqvarna zāģi, ABB elektroierīces, SKF gultņi un, protams, Karlsons, kurš dzīvoja uz jumta. Kur ir pasaulē labākie inženieri? Zviedrijā. Kur ir pasaulē labākais tērauds? Zviedrijā. Kur ir pasaulē labākie virsbūves meistari? Pārsteidzoši, taču arī - Zviedrijā. Un tas attiecas gan uz tehnisko, gan darba organizācijas, gan arī ekonomisko aspektu. Tieši tāpēc Igaunijā jau simts gadu ir ierasts teikt  – “mācīti vīri, Zviedrijas darbarīki”.

 

 

CAR-O-LINER AB ir lielākais un sekmīgākais automašīnas virsbūves sistēmu ražotājs pasaulē. Kopā ar kravas mašīnu virsbūves remonta sistēmas ražotājuzņēmumu JOSAM, CAR-O-LINER tas ietilpst koncernā ALIGMENT SYSTEMS AB. Uzņēmuma piedāvātajā klāstā ir virsbūves stiepšanas stendi dažādu smaguma pakāpju avāriju seku remontdarbiem, automašīnas virsbūvju elektroniskās mērīšanas un remonta sistēmas, unikālā Car-O-Tronic programmatūra ar pasaulē lielāko automašīnu virsbūvju datubāzi, punkta metināšana (Spotwelders), MIG/MAG un MIG Brazing metināšanas sistēmas, sienas sistēmas visa nepieciešamā  aprīkojuma sistemātiskai izvietošanai darbnīcā, elektriskie un manuālie metināšanas aizkari un darbavietas atdalošie aizkari, EVO stiprinājumu sistēmas detaļu fiksēšanai un tūkstošiem sīku piederumu, kas ir nepieciešami, veicot virsbūves darbus. 

Uzņēmuma ražošanas un izstrādes bāze atrodas Kungsērā (Kungsör), bet jaunais galvenais birojs - Gēteburgā. Car-O-Liner ir arī jauno automašīnu mērīšanas centri Honkongā un ASV.

CAR-O-LINER piedāvās pilnīgu risinājumu – visas virsbūves darbnīcas izveidi atbilstoši klienta vajadzībām. Jums vajadzēs tikai apmācīt darbiniekus Car-O-Liner Academy starptautiskajā vai Igaunijas mācību centrā, un varēsiet meklēt kontaktrozeti darbu uzsākšanai.

 

 

CAR-O-LINER sadarbības partneri


Kopā ar automašīnu ražotājiem un atzītiem krāsošanas uzņēmumiem notiek regulāri attīstības darbi, izstrādātas jaunas virsbūves remonta tehnoloģijas un iekārtas. Car-O-Liner savu virsbūves darbnīcu attīstībai kā stratēģisku partneri ir izvēlējušies  TOYOTA, MERCEDES BENZ, FORD, VOLVO, BMW, HONDA, AUDI/VOLKSWAGEN, PEUGEOT/CITROEN un daudzi citi uzņēmumi. Ļoti cieša sadarbība notiek arī ar zaudējumu novērtēšanas programmatūras ražotāju CABAS, vadošajām pasaules apdrošināšanas un prasījumu izskatīšanas sabiedrībām un ar labākajām arodskolām. Igaunijā ar Car-O-Liner iekārtām ir aprīkota Tallinas Ražošanas izglītības centra automašīnas krāsotāju un skārdnieku mācību klase.

Car-O-Liner iekārtas plaši izmanto Eiropā, Amerikā un Āzijā. Ļoti ātri ir attīstījusies darbība Ķīnā, Indijā un Krievijā, kur ir strauji palielinājies pieprasījums pēc kvalitatīvām iekārtām un tehnoloģijām. Latvijā un citās Baltijas valstīs Car-O-Liner  zina jau kopš Baltijas valstu neatkarības atjaunošanas, tā ir nopietna 20 gadu ilga vēsture. Latvijā un Igaunijā Car-O-Liner tehnoloģiju izmanto lielākā daļa izcilo virsbūves darbnīcu – AMSERV Grupp, Info Auto, Reval Auto, Moller Auto, United Motors, Silberauto, Inchcape Group, AS WESS, SKANDI AUTO, KARLO MOTORS, MŪSA MOTORS, AUTO HALLE, AUTO FAVORĪTS, NIPPON AUTO jaunā virsbūves darbnīca un vēl vairāki desmiti automašīnu izplatītāju pārstāvniecību un neatkarīgu virsbūves darbnīcu.