Blowtherm krāsošanas kameras


 

Krāsošanas un žāvēšanas kameras vieglajām automašīnām un kravas furgoniem

 

 

CRAM SPEED


Blowtherm krāsošanas kameras CRAM SPEED standarta iekšējie izmēri ir 4 x 8 x 2,7 m vai 4,5 x 8 x 3,0m. Tai ir četrdaļīgas automašīnas durvis ar iebūvētām krāsotāja durvīm, atsevišķas krāsotāju durvis sānos, galvanizēta redeļu grīda ar 530 mm metāla cokolu, celtspēju 1000 kg/ritenis; kopējais apgaismojums augšējās malās 30 grādu leņķī un stūros 2100 W. Kā papildu aprīkojums ir pieejams caurbraucams variants, ar apgaismojumu sienas paneļos, iebūvēta ūdens krāsas žāvēšanas sistēma un arī papildu apsildes atmiņas ierīce.

Apkures un ventilācijas iekārta: pieplūdes ventilatori 2x7,5 kW; izplūdes ventilatori  2x7,5 kW; gaisa apmaiņa 36 000 m³/h vr. 500 Pa; ar šķidrā kurināmā vai gāzes degli līdz  400 kW vai ar tiešās gāzes degli līdz 450 kW.

Vadība un drošība: digitālais vadības panelis, visu darba ciklu parametrus var iepriekš ieprogrammēt; motoru vadība ar frekvences pārveidotājiem; enerģijas taupīšanas režīms; Smart Cure ātrās žāvēšanas sistēmas zemspiediena sensors; maksimālās temperatūras divpakāpju termostats; ugunsaizsardzības vārsti; saspiesta gaisa drošības slēdža vārsts visām durvīm; durvis ar panikas atvēršanās sistēmu.


Lieliski piemērota ļoti lielas produktivitātes krāsošanas darbnīcām, kā arī krāsošanas darbnīcām ar īpašām prasībām. Četras motorizētas kameras sniedz iespēju paātrināt darba procesu gandrīz par 20%.

 

 

EXTRA SPEED

 

Blowtherm krāsošanas kameras EXTRA SPEED standarta iekšējie izmēri ir 4x7x2,7 m vai 4x8x2,7 m; iespējami arī augstumi 3,0 m un 3,3 m. Tai ir četrdaļīgas automašīnas durvis ar iebūvētām krāsotāja durvīm, atsevišķas krāsotāju durvis sānos; galvanizēta redeļu grīda ar 530 mm, ar celtspēju 800 kg/ritenis; kopējais apgaismojums augšējās malās  30 grādu leņķī un stūros 1780-2100W. Kā papildu aprīkojums ir pieejams caurbraucams variants, ar apgaismojumu sienas paneļos, iebūvēta ūdens krāsas žāvēšanas sistēma, kā arī papildu apsildes atmiņas ierīce. 

Kā papildu aprīkojums ir pieejams apgaismojums sienas paneļos. Iespējams blakus uzstādīt atsevišķu žāvēšanas kameru ar elektriski paceļamām atdalošām durvīm un sliežu sistēmu.

Apkures ventilācijas iekārta: pieplūdes ventilatori 2x11 kW; izplūdes ventilatori 2x11 kW; gaisa apmaiņa 32 000 m³/h vr. 500 Pa; ar šķidrā kurināmā vai gāzes degli līdz 340 kW vai ar tiešās gāzes degli līdz 350 KW.

Vadība un drošība: digitālais vadības panelis, visu darba ciklu parametrus var iepriekš ieprogrammēt; motoru vadība ar frekvences pārveidotājiem; enerģijas taupīšanas režīms; Smart Cure ātrās žāvēšanas sistēmas zemspiediena sensors; maksimālās temperatūras divpakāpju termostats; ugunsaizsardzības vārsti; saspiesta gaisa drošības slēdža vārsts visām durvīm; durvis ar panikas atvēršanās sistēmu.
 

Lieliski piemērota krāsošanas darbnīcām ar lielu produktivitāti un kvalitatīvu darbu veikšanai. Iesakām tās izmantot Igaunijas apstākļos, sākot no 50 automašīnām mēnesī.

 

 

NEW WORLD

 

Blowtherm krāsošanas kameras NEW WORLD standarta iekšējie izmēri ir 4x7x2,7 m. Tai ir četrdaļīgas automašīnas durvis ar iebūvētām krāsotāja durvīm, galvanizēta redeļu grīda ar metāla cokolu 330 mm, celtspēju 800 kg/ritenis; kopējais apgaismojums augšējās malās 30 grādu leņķī un stūros 1460 W. Kā papildu aprīkojums ir pieejams caurbraucams variants, ar apgaismojumu sienas paneļos un sānu krāsotāja durvis.

Apkures ventilācijas iekārta: pieplūdes ventilators 7,5 kW; izplūdes ventilators 7,5 kW; gaisa apmaiņa 24 000 m³/h vr. 500 Pa; ar šķidrā kurināmā vai gāzes degli līdz 269 kW vai ar tiešās gāzes degli līdz 270 kW.

Vadība un drošība: daļēji digitāls vadības panelis, visus krāsošanas un žāvēšanas cikla parametrus ir iespējams iepriekš ieprogrammēt; dzinēju zvaigznes-trīsstūra palaide; zema spiediena sensors; maksimālās temperatūras divpakāpju termostats; ugunsaizsardzības vārsti; saspiesta gaisa drošības slēdža vārsts visām durvīm; durvis ar panikas atvēršanās sistēmu.
 

Piemērota lietošanai nelielām un vidēja izmēra krāsošanas darbnīcām. Iesakām Igaunijas apstākļos izmantot šādas kameras, ja ir līdz 50 automašīnām mēnesī.

 

 

Krāsošanas un žāvēšanas kameras smagajām kravas mašīnām un autobusiem

 

 

 

Ja Jums nepieciešama krāsošanas kamera kravas automašīnām, autobusiem, jahtām un arī vilcieniem vai lidmašīnām, sazinieties ar mums. Kopā ar Blowtherm izstrādāsim projektu un uzstādīsim tieši Jums piemērotu priekšdarbu zonu vai kameru. Ar daļēju vai pilnīgu pamatni, gaisa apmaiņu 40 000 m3/h līdz 100 000 m3/h, īpaši augstu vai platu - to visu ir iespējams izgatavot un uzstādīt. Ja esat nolēmis nopietni nodarboties ar smago kravas automašīnu krāsošanu vai ja ir nepieciešams atjaunināt un pilnveidot jau esošās iekārtas, sazinieties ar mums. Iespējams, ka tas būs Jūsu labākais lēmums!

 

DRAUGA IETEIKUMS: nepērciet Ķīnas, Turcijas un līdzīgu valstu krāsošanas kameras, jo to ražotāji maz zina par kvalitatīvu automašīnu krāsošanu, turklāt šajās valstīs  vidējā temperatūra ir apmēram +20 grādi. Līdz ar to mūsu klimata apstākļos iekārtas nedarbojas, un Jūsu nauda būs tikpat kā velti iztērēta. Uzticieties pieredzei un intuīcijai, kā arī tūkstošiem profesionāļu atzītai izvēlei! Vislabākais apliecinājums tam ir vairāk nekā 50 apmierinātu klientu Igaunijā un Latvijā jau kopš 1995. gada.

 

 

 

Iekārtu uzstādīšana

 

Igaunijā, Latvijā un Lietuvā esam uzstādījuši vairāk nekā 100 Blowtherm iekārtu, un 50 no tām ir krāsošanas kameras. Tāds Latvijas apstākļiem ļoti lielais uzstādīto iekārtu skaits ļāva izveidot un paplašināt komandu, un šobrīd esam gatavi piedāvāt un uzstādīt tieši tādu risinājumu, kāds Jums ir nepieciešams, turklāt varam to izdarīt ļoti ātri. Neatkarīgi no tā, vai tās ir 10 blakus esošas darbavietas virsbūvju sagatavošanai krāsošanai, kameras ar uz jumta esošām iekārtas detaļām, kopā sabūvētas un caurbraucamas kameras, īpašas kameras rūpniecībai vai lidmašīnu krāsošanai, kopā ar Blowtherm speciālistiem piedāvāsim vislabāko risinājumu. Sagatavosim Jūsu projektētājiem  CAD rasējumus ar tekstiem latviešu valodā un nepieciešamības gadījumā arī visu tehnoloģisko projektu. Esam sekmīgi sadarbojušies ar NordProjekt, Sweco, Hiieko, Sirkel un Mall, kā arī ar AB Ansambel projektētājiem un varēsim ieteikt vislabākos nozares speciālistus. Mūsu izveidotais tehnoloģiskais projekts kopā ar specifikācijām palīdzēs ietaupīt  3000 līdz 13 000 eiro no projekta izmaksām.